Новини з 1996 року

ВСЕ СЕРЙОЗНО. Кременчуцький міськвиконком розділився за кандидатами в мери

Олександр Курилов 03 листопад 2015 16:12 1398 0

Кременчуцька окружна виборча комісія найближчим часом переживе серйозну реорганізацію. Одночасно з реорганізацією припиняють свою діяльність районні виборчі комісії, а в дільничні, яких у нас 94, – організатори виборів набирають нових людей.

Про те, що у виборчих технологіях у Кременчуці відбудуться зміни, «Програмі плюс» розповіли в окружній виборчій комісії.

Саму окружну виборчу комісію напередодні другого туру голосування за міського голову мають по-новому сформувати у ЦВК. Формування по-новому – це коли у самій комісії вже не буде представників політичних партій, за винятком двох.

Своїх кандидатів в ОВК мають спрямувати два кандидати в мери Кременчука – Віктор Калашник, який є представником всеукраїнської партії «Солідарність»,  та Віталій Малецький, який представляє місцеве об’єднання з назвою «Поруч».

Одночасно вони ж мають направити своїх представників у дільничні виборчі комісії – по сім осіб кожен у малу й по вісім осіб – у велику.

У підсумку ж кожному з двох кандидатів у мери Кременчука слід терміново знайти щонайменше по 500 членів дільничних виборчих комісій. Окрім цих людей, також двом кременчуцьким кандидатам у мери слід підшукати ще по два спостерігачі на кожну дільницю – усього по 188 осіб.

Про що слід додати – кандидати в мери Кременчука у цій справі опинилися у нерівних умовах.

Підібрати представників комісій - загалом завдання не з легких, однак для віце-мера Малецького ця справа – проста.

У нього є сітка платних агітаторів зі щонайменше десятьма тисячами мешканців міста, у яких традиційно останні п’ять років обмінювали голоси на гроші.

Саме завдяки цим купленим голосам колишній нардеп Віктор Терен свого часу програв вибори  до парламенту нинішньому нардепу Юрію Шаповалову й так само через непорушність сітки з купівлі голосів за гроші програв вибори у Верховну Раду кременчуцький волонтер і керівник ПАТ "Вепр" Володимир Пилипенко.

Ще у підпорядкуванні віце-мера Малецького – його резерв. Останній називається – Управління сім'ї та молоді міськвиконкому та Молодіжний парламент.

Натомість для першого віце-мера Віктора Калашника все набагато складніше. У нього до першого туру голосування 25 жовтня взагалі не було свого передвиборчого штабу, роботу якого тепер потрібно налагодити.

Як усе це виглядатиме – поки що сказати важко. Відомо, що за справу допомоги першому віце-меру Кременчука взялися керівники промислових підприємств нашого міста. Однак чи вдасться їм перебити купівлю голосів – хто знає.   

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись