Новини з 1996 року

ВСЕ НА ВИБОРИ. Перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник відкриє дитячий садок за 25 днів до голосування.

kurilov 05 серпня 2015 09:56 904 0

Перший заступник міського голови Віктор Калашник проведе офіційне відкриття половини комплексу школа-дитячий садок, що у кварталі №278, за 25 днів до виборів мера Кременчука.

Саме офіційне відкриття намічене на 1 жовтня (вибори – 25-го), розповів ЗМІ про свої плани перший заступник мера міста.

Коли саме відкриють другу частину комплексу – саму початкову школу,  Віктор Калашник уточнювати  не став. (Як на репортера, її взагалі не відкриють. Дошкільний заклад, якби не вибори, теж добудовувати ніхто б не став.)

«Цей комплекс  - школа–дитячий садок будується вже 9-ий рік поспіль. Однак будівельники підуть звідти з середини вересня, а 1-го жовтня, наприклад, буде відкрито  половину цього навчального закладу, у який входить дитячий садок», - зазначив Віктор Калашник.

За його словами, сама споруда об’єднуватиме в собі як початкову школу, так і дошкільний заклад. Тобто буде дві юридичні особи. Відповідно,  дитячий садок запрацює уже у жовтні, а от зі школою, в яку спочатку повинні набрати учнів, – гірше. Тут потрібні учні, а до того ж  мерія ще має купити меблі як для дошкільного закладу, так і для самої школи.

Очікується, що хоча б частина цієї процедури – придбання меблів для дошкільного закладу, що у кварталі №278, буде проведена швидко, хоча тендер ще не оголошували.

У підсумку виходить, що Віктор Калашник дошкільний заклад у кварталі №278 відкриє якраз перед виборами. Загалом мерія проведе добру справу, яку у нас неодмінно зв’яжуть з передвиборчою кампанією.

Гірше тут, що вибори у нас відбуваються не щорічно.  Це погано, бо в іншому випадку у Кременчуці всі уже давно забули б про  проблеми,  які пов’язані з дорогами, школами, лікарнями…

О.Курилов

Теги: Виктор Калашник

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись