Новини з 1996 року

Все купується і продається. Мер Кременчука Малецький про необов’язковість вищої освіти

Олександр Курилов 05 лютого 2018 12:49 808 0

Міський голова Віталій Малецький у справу зміни принципів нашого світогляду робить внесок не менший, ніж деякі кременчуцькі заклади освіти, де потрібно не стільки вчитися, як молитися у спеціальних кабінетах духовності, аби не поставили двійку.

Мова про конкретні дії нашого міського голови.

Останні такі – мер Малецький призначив заступником начальника УЖКГ міськвиконкому Кременчука депутата міськради, у якого за плечими немає вищої освіти. Таке призначення відбулося минулого тижня.

Своїм призначенням пан Малецький говорить 220-и тисячам жителів міста про таке.

Надалі, звісно, можна вчитися в кременчуцькій школі добре, а потім вчитися в університеті й для обрання такого майбутнього учнів шкіл водять у вищі навчальні заклади.

Натомість можна взагалі не вчитися й для прикладу, що стався вчора, у 13 років напитися так, аби потрапити в реанімацію міської дитячої лікарні.

А вже після лікарні малолітньому винуватцю відпускатимуть гріхи за молитвою у кабінеті духовних знань, які діють у наших школах. Однак усе це – не важливо.

Бо підсумок такий: освіта, принаймні базовий ВНЗ, сьогодні, за часів мера Малецького, не є визначальною в отриманні престижної роботи в тому ж Кременчуцькому міськвиконкомі.

Навпаки, ніяка освіта чи багаторічний досвід не потрібні.

Потрібно лише, аби претендент на посаду, який є депутатом міськради від тієї ж «радикальної фракції», правильно голосував.

І звісно, в цьому бартері є інші преференції. Але які саме (ціна питання) – добре знає лідер місцевої радикальної фракції в міськраді Дмитро Кавунник.

А поки що в нашому місті усе купується, обмінюється або продається. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись