Новини з 1996 року

ВСІ У ВІДПУСТКУ! У Кременчуцькій комунальній телерадіокомпанії – другий протест за третій тиждень.

kurilov 13 серпня 2015 11:22 681 0

У комунальних телерепортерів з Кременчуцької міської телерадіокомпанії – чергова акція "протесту".

Зміст останньої – судові процеси, пов’язані з рішенням міськради щодо призначення та звільнення директорів комунального підприємства КП «КТРК». Ще серед причин протесту - війна між чиновниками міського виконавчого комітету нашого міста, у якій комунальні журналісти беруть основну участь.

Тож сьогодні всі комунальні телевізійники на знак протесту пішли у другу за останній місяць чергову оплачувану відпустку й коли знову  вийдуть на роботу – знають тільки вони самі.

Як відомо, останнім рішенням Харківського апеляційного суду по Кременчуцькій міській раді скасовано забезпечення позову колишнього директора КП «КТРК» Сергія Перепелятника й нині він офіційно є звільненим зі своєї посади.

За те, щоб зняти цього редактора з посади, виступає одна частина чиновників мерії, яких заборонено показувати по комунальному телебаченню.

Натомість за те, аби директор КП «КТРК» Сергій Перепелятник залишився на своїй посаді, виступає друга частина чиновників нашого міськвиконкому, яких дозволено показувати у новинних репортажах Кременчуцького комунального телебачення.

Сама ж війна, під час якої комунальні журналісти "протестують" – щоразу йдуть у чергові відпустки, які у них ніколи не закінчуються, – триває вже третій місяць.

Відповідно, кременчуцькі новини з дозволеними чиновниками по обласному телебаченню «Лтава»,  головний редактор якого Євген Лопушинський теж вліз у боротьбу місцевих чиновників, то показують, то не показують.

У підсумку ж,  місцеву комунальну журналістику «ковбасить» уже не по-дитячому.

«У понеділок я хочу, аби колектив КП «КТРК» зібрався, й новий директор  – Терас Деркач був працівникам комунального телебачення представлений», - так  секретар Кременчуцької міськради Василь Івко відповів на запитання репортера «Програми плюс»: що у вас  у мерії знову трапилося з вашим комунальним телебаченням?

Натомість, на думку одного з учасників цих війн, депутата міськради Юрія Гриценка, сьогодні друга частина чиновників міськвиконкому подасть новий позов до Автозаводського суду, за яким війна за комунальне телебачення у Кременчуці буде продовжена.

О.Курилов

Теги: ПерепелятникКТРКВійни чиновників у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись