Новини з 1996 року

Всі підтримують припинення друку агітгазети мера Малецького й передачу додаткових коштів медикам

Олександр Курилов 26 березня 2020 14:49 261 0

Жителі Кременчука практично за один день зібрали потрібну кількість підписів під петицією до міського голови Віталія Малецького щодо припинення виходу його газети «Кременчуцькі новини» й спрямування зекономлених коштів медикам.

Відповідну петицію на сайті виконкому розмістила вчора громадська активістка Лариса Гориславець, а сьогодні кількість підписів під цим зверненням до мера Малецького перейшла позначку в 205.

Головне, що відповідальні мешканці міста таку ініціативу підтримали й підтримують і слід очікувати, що від жителів ця відповідальність перейде також до нашого міського голови.

Вочевидь, наш мер тепер не буде витрачати кошти на друк свого агітаційного видання, але спрямує всі гроші на медицину, бо зрозуміє серйозність ситуації.

Про що слід додати – незрозуміло, чому наш градоначальник не зробив цей крок сам без нагадувань? І тут думка тільки одна – певно, він думав, що «Кременчуцькими новинами» можна лікувати людей від різних захворювань.

Втім наука в цій справі має протилежну точку зору – сьогодні газетою міського голови Кременчука нікого не вилікуєш. Газетами, хоч і такими, які роздають безкоштовно за рахунок міського бюдету, від коронавірусу ще нікого не врятували.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 247 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 645 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 496 0