Новини з 1996 року

Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

Валерія Макряшина 02 квітня 2020 17:25 2891 0

Поки кременчуцькі волонтерські групи допомагають громадянам під час карантину не померти, робота кременчуцьких комунальників спрямована на те, щоб не померли від голоду їхні святі та цінні підрядники.  

Учора "Програма Плюс" писала про те, що комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" виявило намір придбати за 1 мільйон 702 тисячі 400 гривень 28 одиниць квітів, таких як катарантус, геліхризум, остеоспермум у ТОВ "Голландські троянди", яке належить колишньому першому віцемеру Андрію Погрібному. 

Уже сьогодні, 2 квітня, комунальне підприємство оголосило переможця другого тендера, який стосується оптової закупівлі дерев і кущів. У результаті проведеного аукціону в ТОВ "Голландські троянди" за 2 млн 577 тис. 300 грн планують придбати 41 одиницю дерев і кущів.

Найбільше куплять чорних тополь "Італіка" (100 шт), ціна якої - 4 тисячі гривень за штуку.

Також для масштабного висаджування КП "Благоустрій Кременчука" придбає клени, граби, берези, ясени та дуби, загалом усе те, що наразі в нас у Кременчуці спилюють.

У списку є також рубінія псевдоакація з дуже складною назвою "Умбракуліфера". Таких дерев куплять аж 15 штук і, напевно, висадять біля виконкому. Ціна за один саджанець цієї рубінії - 4 тисячі 627 гривень.

Також куплять аж 5 штук вишні, але не простої, а дрібнопильчатої, назва якої "Пінк Перфекшен". Ціна однієї такої вишеньки - майже 17 тисяч гривень. 

Якщо прочитати увесь список того, що замовило наше комунальне підприємство, то в будь-кого почне боліти голова. І серце.

Але не в наших чиновників, яким навіть загальнонаціональний карантин не став на заваді призупинити такі нераціональні й нелогічні витрати. 

Наостанок зазначимо, що єдиним конкурентом ТОВ  "Голландські троянди" на торгах на поставку дерев і кущів був підприємець із Донецької області - Шулєпов Олександр Володимирович, але він запропонував вищу ціну за свою продукцію, ніж підприємство колишнього першого віцемера Кременчука.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1950 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0