Новини з 1996 року

ВСІМ - ПО 1360 ГРИВЕНЬ ШТРАФУ. НА КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ НАПРАВЛЯТЬ «КАКАДУ»

Олександр Курилов 16 вересня 2015 15:24 799 0

Усім кандидатам у депутати Кременчуцької міської ради, які боротимуться за вільні місця в сесійній залі, крім урочистого вручення спеціальних посвідчень під час реєстрації у виборчкомі, також зачитуватимуть уголос суворі попередження. Останні читатимуть авансом.

Зміст попереджень, які оприлюднюватимуть у міськвиборчкомі,  – кандидатам у депутати міськради суворо заборонено розклеювати свої передвиборчі листівки на стовпах.

Про те, що у Кременчуці міська виборча комісія реєструватиме кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати по-новому – зі спеціальними вказівками, «Програмі плюс» розповів керівник відділу благоустрою міськвиконкому Сергій Гаріфов.

«Готую відповідного листа до голови міської виборчої комісії з проханням попереджати кандидатів, аби ті не клеїли свої листівки у невстановлених місцях. Хто буде порушувати – для них увімкнемо систему «Какаду», яка буде нагадувати про порушення кожні 5 хвилин. Штраф за передвиборчі листівки, які розміщені незаконно, – від 340 до 1360 гривень», - зазначив керівник управління благоустрою мерії.

Останнє від нього – якщо кандидати в депутати його настанов не слухатимуть, то управління благоустрою примушуватиме майбутніх обранців кременчужан знімати політичні оголошення самотужки.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись