Новини з 1996 року

ВСІ БАЛАКАЮТЬ. ВІН ПРАЦЮЄ, - перший віце-мер Кременчука Калашник оприлюднив своє передвиборче гасло.

Олександр Курилов 20 жовтня 2015 13:03 1542 0

Перший заступник міського голови Віктор Калашник нарешті, за 5 днів до виборів,  оприлюднив своє головне передвиборче гасло.

Тож якщо одні місцеві політики у нас виступають за мир (за війну ніхто ще не виступав), інші заявляють, що вони поруч, то перший віце-мер Кременчука пан Калашник вчинив простіше.

Його команда виготовила з цього приводу спеціальні біг-борди, на яких написано, що обирати слід стабільність і те, що «всі балакають, а він – перший віце-мер Кременчука – працює».

Загалом на великих рекламних щитах не уточнюється, хто саме з його конкурентів увесь час балакає.

Тож не виключено, що зміст реклами адресований не стільки суперникам, як одній людині - його підлеглому Віталію Малецькому, який уже перемацав батареї і збирав руками опале листя й наговорив слів для сотні сюжетів на обласному ТБ «Лтава».

Про що слід додати – репортер фотографував новий біг-борд першого заступника міського голови на вулиці Бутиріна, якраз біля купи сміття, що ніколи не прибирається.

Однак чи є це купа сміття стабільністю нашого життя – міських чиновників поруч не було й відповісти на це запитання нікому.

Про що слід додати – про нашу кременчуцьку стабільність достатньо відомо. Стабільність – це наші ціни на транспорт, які виконком підвищує. Стабільність – це рецепти та лікування наших пенсіонерів, що обходиться у 4 тисячі гривень за перший тиждень перебування в лікарні. Стабільність - це наше безробітття в 4,5 тисячі кременчужан і відсутність будь-яких спроб наших чиновників змінити ситуацію.

Але стабільність також – це неутеплена міська дитяча лікарня й старі вікна в дошкільних закладах разом з коштами міського бюджету, за рахунок яких сьогодні мерія будує фонтан рекордних розмірів у Придніпровському парку.

Загалом передвиборче гасло у нашого першого віце-мера, коли він один працює, а всі інші – тільки патякають, як на репортера, – цікаве.

От тільки все це вже було й по телевізору схожі заклики: "він – працює", "вона – працює" вже показували.

Гірше, що стабільність після цих показів по телевізору  у житті так і не настала. Навпаки.    

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись