Новини з 1996 року

ВСІ - ПО РІЗНІ БОКИ. У Кременчуці сьогодні вшанували пам'ять вбитого мера Олега Бабаєва

Олександр Курилов 21 жовтня 2015 15:26 1323 0

На Ново-Ревівському кладовищі сьогодні кременчуцькі чиновники, близькі й рідні колишнього мера нашого міста О.Бабаєва покладали квіти на його могилу. Сьогодні колишньому міському голові Кременчука мало б виповнитися 50 років.

Панахиду проводив єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай, а на сам захід прибули всі представники владної команди нашого міськвиконкому.

Тож з одного боку учасників стояв віце-мер Малецький, який балотується на пост мера міста.

Ще в групі присутніх – Віктор Калашник, перший віце-мер, який теж балотується на пост мера Кременчука.

В іншому кутку - Ірина Дроздова, керівник ПАТ «Кременчукм'ясо», яка теж балотується на пост мера і яку сьогодні її товариші-чиновники просто добивають ногами.

Ще серед присутніх – віце-мер Сергій Ярош, який взагалі, за висловом агітаторів його колеги Малецького, є неприкритим саботажником.

Кого серед присутніх не було, так це Олександра Головача, колишнього керівника апарату міського голови, який у цей час виступав у суді обвинуваченим за фактом побиття людини.

Наші чиновники, що були присутні на молебні і які сьогодні в ЗМІ буквально їдять один одного й обзивають останніми словами, – називають себе командою колишнього мера міста.

Можливо, так воно і є. Це – справді команда. Така вона є сьогодні.

Такою, коли її роздирали протиріччя в бізнесі, а коли не роздирали, то всі вони об’єднувалися у війні проти тих, хто з ними не згоден, ця команда була і вчора.

Гірше, що Олег Бабаєв, якому сьогодні мало б виповнитися 50 років, – лежить у домовині. Для родини покійного мера – це величезне горе.

Ті, кому інкримінують його вбивство, той же директор телекомпанії «Візит» Олександр Мельник, сидить під слідством без жодних доказів у своїй провині.

Кому від цього краще – коли одні воюють за крісло й бізнес, інші сидять безпідставно під слідством, рідні О.Бабаєва плачуть, а сам колишній мер Кременчука  лежить у землі? Хто може відповісти на це запитання?

Репортер висловлює співчуття рідним покійного.

А ще звертається до всіх цих чиновників, які кажуть, що вони - «команда». «Команді» потрібно почитати книгу, що називається Біблія. Там є актуальні для всіх десять заповідей і не тільки це.

 

Фото: Кременчуцька газета

Теги: Панахида по Олегу Бабаєву

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 355 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1486 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2474 0