Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Врятуйте дітей від матері. Кременчужанка залишила дітей з п'яною кумою та пішла гуляти. ФОТО

Валерія Макряшина 26 квітня 2019 09:20 3355 0

Вчора ввечері в групі h.kremenchuk з'явилося повідомлення від містянки, яка благала по допомогу. Жінка проживає за адресою Героїв Бреста, 39.

Проблема полягає в тому, що її сусіди, дві жінки, які разом із двома малолітніми дітьми винаймають квартиру, яка знаходиться поряд із квартирою кременчужанки, ведуть аморальний спосіб життя - простішою мовою зловживають алкогольними напоями та, ймовірно, займаються проституцією. Все це бачать діти (вік яких до 5 років). Мало того, дітей, імовірно не годують, бо вони, за словами сусідів дуже худі, не виключено й те, що їх б'ють.

Сусіди часто чують їх крики по допомогу. Неодноразово викликали правоохоронців, які по приїзду нічого так і не роблять. Хазяйка квартири не реагує на звернення. 

Так сьогодні вночі, на "місце пригоди" було викликано патрульну поліцію. Стукали в двері, втім ніхто не відчиняв, доносилися крики дітей. Трішки пізніше додому "прибула" мати дітей, якщо її, після цього можна так називати. Від жінки смерділо алкоголем. Вона сказала, що в квартирі разом із дітьми перебуває її кума, втім, здогадатися не важко, чому та не відчиняла - як зазначили сусіди, ймовірно також була під дією оковитої. Сама ж горе-матір у квартиру потрапити так і не змогла, бо загубила десь ключі. Разом з цим, вона взагалі була обурена, що під її квартирою був натовп - правоохоронці, активіст та журналіст Артем Марченко та сусіди. Здавалося враження, що їй взагалі все одно, що за зачиненими дверима її діти, які голосно плачуть. Потім жінка почала ледве не вибивати двері, при цьому, не втрачаючи можливості обливати всіх брудом. Звонили й хазяйці квартири з проханням приїхати, втім вона відмовилася, бо їй зранку на роботу...

Дії правоохоронців також бажають кращого. Замість того, щоб визволити дітей із жахливої "пастки" вони просто поїхали геть. Бо, задля того щоб відчинити двері квартири, де знаходиться п'яна жінка з двома малолітніми дітьми, потрібна заява від сусідів. 

Артем Марченко, який перебував на місці, пообіцяв винести дану проблему сьогодні на обговоренні в міськвиконкомі. Не виключено, що буде піднято питання стосовно дій правоохоронців та соціальних служб нашого міста. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 778 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1465 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1473 0