Новини з 1996 року

Впіймали “сепаратиста” та відправили його в АТО. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 11 грудня 2015 17:44 2335 0

Про це нам розповів працівник "Нової пошти" – Руслан Рубан.

“Сьогодні вкотре приїхали вже знайомі нам волонтери для того, щоб відправити гуманітарний вантаж та привезли із собою дивного манекена. Волонтери сказали, що то сепаратист. Після цього ми відразу впакували манекена та відправили його у Попасну ”, - посміхаючись розповів співрозмовник.

 

 

Насправді, цього дивного манекена приготували для бійців АТО з Кременчука на заводі ПАТ “ВЕПР”. Так званий “сепаратист” відволікатиме увагу терористів на передовій, у зоні проведення антитерористичної операції. Про це нам розповів кременчуцький волонтер Пилипенко Володимир Іванович:  “Даний манекен палитиме цигарки та світитиме ліхтарем, тоді коли це буде необхідно бійцям АТО. Загалом він виглядає, як справжня людина. Тому коли проросійські терористи-снайпери почнуть у нього стріляти, розсекретять свої позиції”, - розповів відомий волонтер, директор ПАТ “ВЕПР”  Володимир Пилипенко.

Також читайте: Кременчуцькі волонтери вкотре допомогають воїнам АТО. Просять кременчужан бути активнішими. ФОТОрепортаж

 

 

Вже у телефонній розмові нам розповів кременчужанин, учасник АТО, командир підрозділу розвідки 11-го батальйону з позивним “Шрек”, що їм дійсно необхідний такий манекен. “Це вже не перший “сєпар”, якого нам передавали.  Ймовірно, що і цей врятує нашим солдатам життя. Бо одні терористи часто стріляють по своїх здалеку. А інші – підібравшись до українських позицій, одразу тікають, побачивши навіть чоловічий силует", - повідомів боєць АТО "Шрек".

 

цигарга не горить

тепер манекен "палить"

 

Фото: Андрій Рубан

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2572 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2581 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3811 0