Новини з 1996 року

Впіймали аж п'ятьох “сепаратистів” та відправили їх в АТО. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 04 лютого 2016 15:21 1308 0

Можливо, комусь здається, що вже нарешті на Сході закінчилась війна або що наші хлопці в окопах зовсім не потребують уваги. Хтось говорить, що армія забезпечена на 100 відсотків. Але це все не відповідає дійсності.
До волонтерів нашого міста постійно телефонують з передової і просять тієї чи іншої допомоги.

Тому волонтери продовжують свою благодійну діяльність і постійно передають допомогу Новою поштою або везуть на передову, в зону проведення АТО, а фактично на війну.

Цього разу волонтер - директор ПАТ “ВЕПР” Володимир Іванович Пилипенко повідомив нам про чергову відправку по промокоду корисних речей для наших захисників.

“Посилка поштою буде доставлена у прифронтове місто під Донецьком. Там уже хлопці на техніці з передової приїдуть і все заберуть. Сьогодні ми відправили 5 манекенів, 2 буржуйки, 2 маскувальні сітки (одна під сніг, друга під дерево. - Авт.). Також відправили цигарки, солодощі від підприємств “Салекс” та “Лукас” і гумові чоботи”, - телефоном розповів Володимир Пилипенко.

Читайте також: Впіймали “сепаратиста” та відправили його в АТО. ФОТОрепортаж

 

Манекени - "сепаратисти"

Маскувальні сітки

 

Волонтери розповідають, що таких манекенів постійно замовляють на фронт. Їх там використовують, як живу мішень, і називають їх сепаратистами.

За словами благодійників, останнім часом люди забувають, що на Сході й досі захищають наш спокій солдати, яким необхідно допомагати. 

 

Фото, які надіслали військові з передової

 

“Cьогодні, на жаль, допомагають одні і ті самі люди. Хлопці дуже вдячні за будь-яку допомогу, а особливо за печиво, яке передають Сниткін Сергій Олексійович та Лукацький Олександр Семенович”, - розповів волонтер Пилипенко.

Працівники ПАТ “ВЕПР” показали всім, що сніг приніс не тільки негатив у місто, і зліпили різні фігури. Тож разом з допомогою на Схід поїде і фото як приклад для бійців. 

 

Дельфін зі снігу

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0