Восьмий тур хокейної ліги закінчився перемогою "Кременчука"

Альбіна Козлова 12 жовтня 2018 09:50 50 0

Вчора, 11 жовтня, ХК "Кременчук" зійшовся в поєдинку на льодовій арені з ХК "Білий Барс". Цим матчем звершився восьмий тур чемпіонату Української хокейної ліги в Білій Церкві.

Наша команда з перших хвилин матчу почала атакувати ворота супротивників, бажаючи здобути восьму перемогу поспіль. Проте лише на 11-ій хвилині матчу Микола Кисельов пробив оборону та відкрив рахунок. Таким чином кременчуцький форвард здобув собі очки, загальна кількість яких склала 16 у семи матчах.

У другому періоді наша команда повністю заволоділа шайбою і загнала її двічі у ворота Кирила Кучера. А от гол Тютченка став 50-м, ювілейним у цьому сезоні для кременчужан.

Гра закінчилася з рахунком 3:5. Команда Олександра Савицького посіла друге місце в турнірній таблиці з 20 очками, а "Білий Барс" опустився на 5-те місце. Отже ХК "Кременчук" здобув свою восьму перемогу поспіль. Наступний матч наша команда зіграє з ХК "Динамо" 13 жовтня.

«Білий Барс» - «Кременчук» 3: 5 (0: 1, 1: 3, 2: 1)

Шайби: 0: 1 Кисельов (Фурса), 10:42; 0: 2 Савченко (Бєльський), 21:50; 1: 2 Таран (Дурдієв, Тимченко) - більш.), 26:34; 1: 3 Бойових (Зайцев, Кисельов), 26:55; 1: 4 Тютченко (Красильников, Грицких - більш.), 28:36; 1: 5 Кривошапкін (Толстушко), 50:08; 2: 5 Бородай (Васильєв), 51:13; 3: 5 Таран (Тимченко, Печерських-більш.), 59:37.

«Білий Барс»: Кучер (Качула); Логачов - Ядловський, Гребеник - Таран, Васильєв - Грицюк, Д. Гриценко; Бородай - Качан - Лісників, Дурдієв - Печерських - Тимченко, Панченко - Арабов - Ромахін, Панов.

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицких, Севрюгін - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Т. Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Чорний, Ефімочкін.