Новини з 1996 року

Вони його дрючком по голові, він їх ножем у груди: кривава бійка в Кременчуці

Артем Кузьменко 10 квітня 2020 10:15 907 0

Винуватець із закривавленими руками сам викликав швидку й допомагав донести потерпілих до карети швидкої допомоги. Але це не пом’якшило вироку — чоловік усе одно просидить за ґратами 7 років.

2 квітня цього року в Крюківському районному суді Кременчука розглянули справу, в якій фігурують четверо людей, алкоголь, ніж, палиця та двері в ролі зброї. На лаві підсудних — уродженець міста Ачинськ Красноярського краю Російської федерації, громадянин України, без сім’ї та офіційного місця роботи. Йому інкримінують ч. 2 ст. 15 КК України та п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (замах на вбивство двох або більше осіб, але злочин не доведений до кінця з причин, які не залежать від фігуранта).


Версія слідства

Ввечері 21 листопада 2019 року чоловік разом зі співмешканкою були в гостях. Там усі разом пили алкоголь і чоловік посварився зі своєю коханою. Обидва учасники конфлікту ночували того дня окремо — обвинувачений у себе вдома, а жінка залишилася в гостях.

Зранку наступного дня він знову прийшов у гості й постукав у двері. Відчинив власників будинку, який одразу отримав два удари в груди та живіт. Його дружина це побачила й почала відтягувати можливого вбивцю від свого чоловіка й також отримала удар ножем у груди.


Версія обвинуваченого

Чоловік, який сидів на лаві підсудних, лише частково визнав свою вину. Він пояснив, що зі співмешканкою проживає як одна сім’я, але без реєстрації шлюбу. 21 листопада між ними дійсно виникла сварка. Але він сказав, що того дня вони обоє пішли додому.

Наступного дня чоловік прокинувся й побачив, що співмешканки немає вдома. Він зателефонував їй кілька разів, але вона не відповідала, після чого взагалі відключила телефон. Трохи згодом до цього обвинуваченому зателефонував роботодавець і сказав, що о 9 потрібно бути на роботі. До того ж син співмешканки, який живе з нею та обвинуваченим, пояснив, що приходила поліція через те, що був виклик саме його вітчима, мовляв, той бив вікна будинку, в якому був гостем.

Зловмисник подумав, що взяти з собою кухонного ножа — це хороша ідея, адже на робочому місці є всі необхідні інструменти, щоб його наточити. Дорогою на роботу він зайшов до потерпілих, адже був упевнений, що його подруга саме в них, бо більше немає до кого піти. Він хотів лише сказати їй, щоб вона перестала пити й пішла додому.

Приблизно о 9 він прийшов до знайомих і від власника будинку почув нецензурну лайку. Згодом двері перед ним взагалі закрили. Після кількох спроб достукатися в нього вийшло. Але власник будинку так відчинив двері, що вдарив ними в лоба гостю. Це дуже образило обвинуваченого й він двічі ножем штрикнув кривдника в груди. Власниця будинку це все побачила, підбігла й ударила обвинуваченого дрючком по голові. У відповідь отримала теж один удар ножем у груди.

Коли чоловік зрозумів, що накоїв, то викликав швидку. До приїзду він намагався зробити так, щоб потерпілі не втратили свідомість, а потім допомагав помістити потерпілих до карети швидкої. Потім його затримала поліція.

У суді чоловік сказав, що в нього не було наміру нікого вбивати, лише поговорити зі своєю дружиною, щоб вона повернулася додому.


Версія потерпілих

Обоє потерпілих були в залі суду. Власник будинку розказав, як вони з дружиною прогнали його додому, а наступного ранку він прийшов до них і без зайвих слів відразу вдарив двічі ножем потерпілого, від чого той втратив свідомість та прийшов до тями лише в лікарні.

Його дружина сказала, що почула шум із коридору, а коли прийшла, то побачила, як її чоловік стоїть на колінах, а над ним схилився обвинувачений. Вона почала відтягувати кривдника, від чого відчула удар ножем у ліву частину грудей.


Висновок суду

Підозрюваного затримали 22 листопада, і з того часу до моменту розгляду справи, тобто до 2 квітня, він був під вартою. Провели безліч експертиз, доходило аж до вирізання лінолеуму зі слідами крові в будинку потерпілих. Усе вказувало на те, що чоловік не перебував у стані афекту і характер своїх дій усвідомлював.

Обвинуваченому винесли вирок — 7 років позбавлення волі. Термін відбуття покарання почали рахувати з 22 листопада.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1614 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1694 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1610 0