Новини з 1996 року

Вони працюють. Яка вона законотворчість кременчуцьких нардепів Мовчана і Шаповалова?

Олександр Курилов 26 липня 2021 14:30 294 0

Надалі в жителів нашого міста буде новий приклад роботи кременчуцького нардепа Мовчана в парламенті. Й слід сказати, що цей молодий чоловік працює доволі ефективно. Але його праця – вузької спрямованості.

Не так давно він уже ініціював законопроект про зміну в акцизах на пальне, який веде до збільшення вартості проїзду в громадському транспорті через неминуче підвищення ціни на автогаз.

Але, з іншого боку, в цьому ж законі Мовчан лобіює зменшення вартості пального для елітних авто – тих, які є у власності його дядька нардепа Шаповалова. Й добре, що все це зупинилося в уряді й пролобіювати нове подорожчання нашого життя через транспорт кременчуцький нардеп не може. Це вже інша справа, що нове подорожчання ініціюють уже в Кременчуцькому міськвиконкомі.  Натомість сьогодні ЗМІ України оприлюднили новий законопроект, про який нардеп Мовчан розповідав і говорив, що він його підтримав двома руками.

За тим, що пояснюється, нова творчість нашого нардепа – прийнятий у першому читанні законопроект №5542-1, яким передбачено збільшення гарантованої суми банківських вкладів з 200 до 400 тисяч гривень. Тобто якщо банк лусне, то вкладники, в яких у збанкрутілій комерційній установі зберігаються кошти в розмірі до 400 тисяч гривень, тепер ці кошти отримають через Фонд гарантування вкладів.

Й слід сказати, що це – нормальний закон. От тільки ненормальним є те, що 80 відсотків населення України й Кременчука теж отримують невелику заробітну плату й у них немає в комерційному банку рахунка ні на 200 тисяч гривень, ні на 400 тисяч.

А ще чого в нас немає, – так це комунальних послуг, зокрема гарячої води, але є надмірні тарифи на комунальні послуги, прийняті за законами, підтриманими кременчуцькими нардепами Шаповаловим і Мовчаном.

І як у цій ситуації пояснити цим кременчуцьким нардепам, що абонентська плата, яку ми платимо при відсутності гарячої води чи коли не користуємося газом, – це нонсенс. І таким же нонсенсом є ціни в наших магазинах, при тому, що в країнах Європи вони менші й набагато. І як їх примусити вирішити це питання?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0