Новини з 1996 року

Вони нам - порушення, ми їм - профілактичні бесіди: карантинна торгівля в Кременчуці

Валерія Макряшина 18 травня 2020 11:15 1114 0

Сьогодні, 18 травня, на засіданні штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації присутні слухали доповідь начальниці управління торгівлі й спеціаліста з проведення профілактичних бесід Людмили Жорняк.

За її словами, минулими вихідними мобільні групи разом із правоохоронцями продовжували проводити перевірки різних об’єктів господарювання, зокрема магазинів секонд-хенд мережі «Smart Store», частину яких через численні порушення прийшлося мерії закрити.

Ще три таких досі в Кременчуці працюють, за умов дотримання працівниками усіх правил і карантинних обмежень.

Також Людмила Жорняк повідомила про те, що були перевірені заклади торгівлі, в більшості яких почали швидко закінчуватися рукавички. Але порушення не були суттєвими.

Сьогодні на засіданні штабу увагу Людмили Жорняк звернули на діяльність закладу з привабливою назвою «Світлана», який розташований на проспекті Лесі Українки, на Молодіжному. Місцеві мешканці – жителі прилеглих будинків кажуть, що на задньому дворі відкрилися дві наливайки, для контингенту «аля-градусів за 40», де постійно відбувається алкотреш.

Також начальниці торгівлі порадили навідатися із перевіркою до бару «Василь», що на правобережжі.

Загалом же ситуація в Кременчуці в галузі торгівлі неоднозначна. Деякі з магазинів працюють із дотриманням правил з самого початку, інші – забувають про елементарне. Єдине, що у нас традиційне, – це профілактичні бесіди, які проводять члени мобільних груп із недобросовісними підприємцями. Інколи такі проводять кілька разів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0