Новини з 1996 року

Волонтери спростували інформацію про важке поранення кременчужанина-бійця АТО Дмитра Черепова. ФОТО

Андрій Рубан 15 лютого 2016 14:20 1331 0

Як ми вже повідомляли, минулого тижня у Донецькій області було поранено кременчуцького волонтера, а нині військовослужбовця Збройних Сил Дмитра Черепова. 

Як нам тоді розповів громадський активіст Костянтин Красовський, посилаючись на віськових, які служать з Дмитром, нібито його було важко поранено.

“Стало відомо, що Дмитра було важко поранено, куля пройшла навиліт”, - повідомив телефоном помічник народного депутата Костянтин Красовський.

Пізніше громадський активіст зазначив, що така інформація надійшла з помилкою - інший боєць, який був разом з Дмитром Череповим, був важко поранений, і військові трохи наплутали.

Наразі відомо, що насправді у Дмитра незначне поранення ноги і сам він знаходиться у нормальному стані, а його здоров’ю та життю нічого не загрожує. 

“Ми провідали нашого побратима-волонтера, який пішов на контракт у ЗСУ, Дмитра. З ним усе добре. Він передає всім привіт і говорить, що вже скоро повернеться на фронт”, - повідомила волонтерка Кременчуцького "Майдану" Марина Матвієць, спростовуючи інформацію про важке поранення бійця.

Марина разом з іншими волонтерами назбирали все необхідне для Дмитра і днями відвезли у шпиталь, де наразі він проходить курс лікування ноги.

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 34 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 195 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 314 0