Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Волонтери спростували інформацію про важке поранення кременчужанина-бійця АТО Дмитра Черепова. ФОТО

Андрій Рубан 15 лютого 2016 14:20 1566 0

Як ми вже повідомляли, минулого тижня у Донецькій області було поранено кременчуцького волонтера, а нині військовослужбовця Збройних Сил Дмитра Черепова. 

Як нам тоді розповів громадський активіст Костянтин Красовський, посилаючись на віськових, які служать з Дмитром, нібито його було важко поранено.

“Стало відомо, що Дмитра було важко поранено, куля пройшла навиліт”, - повідомив телефоном помічник народного депутата Костянтин Красовський.

Пізніше громадський активіст зазначив, що така інформація надійшла з помилкою - інший боєць, який був разом з Дмитром Череповим, був важко поранений, і військові трохи наплутали.

Наразі відомо, що насправді у Дмитра незначне поранення ноги і сам він знаходиться у нормальному стані, а його здоров’ю та життю нічого не загрожує. 

“Ми провідали нашого побратима-волонтера, який пішов на контракт у ЗСУ, Дмитра. З ним усе добре. Він передає всім привіт і говорить, що вже скоро повернеться на фронт”, - повідомила волонтерка Кременчуцького "Майдану" Марина Матвієць, спростовуючи інформацію про важке поранення бійця.

Марина разом з іншими волонтерами назбирали все необхідне для Дмитра і днями відвезли у шпиталь, де наразі він проходить курс лікування ноги.

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1270 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1992 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1722 0