Новини з 1996 року

Волонтери розпочинають допризовний військовий вишкіл для учнів ПТУ. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 21 вересня 2015 12:17 828 0

З метою проведення постійних вишколів волонтерами створено проект "Патріот Кременчук" (не плутати с політичним проектом екс-свободівців Сергія Галати та Олега Савченка).

Ініціатори даного проекту сьогодні провели своє перше заннятя з учнями кременчуцького ПТУ № 26. Заняття здебільшого стосувалось основ тактичної медицини та правил поведінки під час обстрілів, в т.ч. артилерії. Було показано, як слід накладати жгути під час кровотечі. Для більшого інтересу до свого заходу волонтери принесли для демонстрації футляр РПГ-26 та страйкбольний пристрій у корпусі, ідентичному автомату Калашникова. 

Як зазначив один з ініціаторів проекту Роман Бутрімов, за час проведення АТО вже зібрано величезний масив знань щодо практики ведення бойових дій та медицини на полі бою. На думку волонтера, дані знання слід систематизувати, узагальнити та практично освоїти у базовому вигляді.

"Такі знання явно не будуть зайвими для цивільного населення, особливо в наш час",  - підсумовує пан Бутрімов.

Інший ініціатор проекту Ярослав вказує, що на на вишколах планується зосереджувати увагу на питаннях, серед яких: 1. тактична медицина, 2. фортифікаційні споруди, 3. поведінка під обстрілах, 4. опрацювання типових ситуацій при оточенні, пересуваннях на місцевості, 5. навички при багатокілометрових рейдових походах

Даний проект вже має свою групу в соціальній мережі Вконтакте, де його організатори викладають інформацію та фотозвіти по вишколах.

 

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись