Новини з 1996 року

Волонтери Кременчука вдячні гендиректору 1 каналу Росії Ернсту за допомогу військовим ЗСУ в АТО

Олександр Курилов 20 квітня 2017 16:32 2860 0

Кременчуцький громадський активіст Кирило Климчук, який нещодавно брав участь у телевізійному шоу на 1-у російському телеканалі, присвяченому війні на Сході України й російській агресії, передав волонтерам нашого міста кошти, отримані за участь у цій телепередачі.

Мова про тисячу двісті російських рублів, отриманих від підлеглих гендиректора 1-го каналу Росії Костянтина Ернста, які громадський активіст передав місцевим волонтерам.

Далі кошти від Ернста будо докладено до внесків самих мешканців нашого міста, які допомагають військовим України оборонятися від російської терористичної агресії на сході. На московські рублі куплять необхідне для тих, хто захищає нашу країну.

Про що слід додати – це участь самого Кирила в російському телешоу, де чоловікові висловитися не дали, але дали кошти.

Оплату від Ернста, яка залишилася у кременчужанина від проживання в Москві,  кременчуцький учасник телепередачі використав для підтримки України, її Збройних Сил, і такий факт можна лише вітати.

Далі ж – про пана Костянтина Ернста, за керівництва якого телеканал «Росія 1» став лідером у розпалюванні ненависті до України та її громадян.

І варіантів у цій історії – два.

За першим, Костянтин може й далі однією рукою направляти на Україну своїх рупорів Кисельова та Соловйова, аби ті розповідали про російських рабів у нашій країні чи розіп’ятих хлопчиків у трусиках.

У цей же час уже іншою рукою пан Ернст через своїх підлеглих може також виділяти кошти для укріплення української армії, яка захищається від розпаленою ним же людиноненависницької агресії.

Зрозуміло, що це варіант як для російського зомбоящика.

Однак, здається, шлях агресії, яку ви, Костянтине, обрали і яку ви рекламуєте, – це не те.

І за великим рахунком,  від ваших коштів для захисту України – нам, громадянам країни, ні холодно й не жарко.

Було б більш людяним з вашого боку, якби ви припинили агітацію ненависті і припинили тероризувати Україну та її громадян.

Так буде менше війни на сході й менше вбивств, скоєних за вашої морально-телевізійної підтримки.

Переконаний – такий християнський крок вам зарахується, й на Небі ще поміркують, чи варто вас одразу посилати в пекло.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись