Новини з 1996 року

Володимир Приходько примушує мера Кременчука Віталія Малецького до великого "теплого" кредиту

Олександр Курилов 02 березня 2017 16:20 694 0

Чиновників Кременчуцького міськвиконкому примушують взяти новий кредит, аби вирішити питання будівництва  нової котельні у Крюкові, яка має  замінити ТЕЦ «КВБЗ» - єдине  потужне джерело у мікрорайоні Раківка гарячої води й тепла.

Відповідну інформацію, що про будівництво цієї котельні забули, хоча чиновники міста мали б потурбуватися про фінансування цієї справи, а для початку – зробити  проект, оприлюднив на сесії міськради представник  ПАТ «КВБЗ» й депутат Олександр Плескун.

За його словами, сподівання на отримання для нового будівництва кредитів від Європейського інвестиційного банку  не виправдалися – банк не дає кредитів Україні, бо для такого потрібне співфінансування з державного бюджету.

Відповідне попередження  з цього приводу, озвучене  депутатом міськради  у відповідності до настанов, отриманих від керівників вагонобудівного заводу, – з початку 2018 року  ТЕЦ припинить забезпечувати мешканців Раківки як гарячою водою, так  і теплом. Офіційна причина – через виведення  котлів ТЕЦ з експлуатації. І це вже десяте попередження  з теми, що буде з теплом у цьому районі.

Пояснення Олександра Плескуна з цього приводу – для будівництва  нової котельні  не зовсім обов’язково брати  кредити від Європейського інвестиційного банку. Для цього є як інвестори з власними коштами, так й українські комерційні банки.

Однак якими можуть бути відсотки  від таких кредитів, отриманих містом від комерційних установ  України, – депутат не уточнював.

Так само поки що немає пояснень стосовно появи  приватного інвестора  у справі виробництва  тепла. Натомість попередження, що будуть проблеми в Крюкові, – є.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 0 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 540 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1282 0