Новини з 1996 року

Водоканал погрожує відключити воду за "борг", якого немає. ДОКУМЕНТ

Юлія Билина 23 грудня 2016 09:30 1501 0

Ще й місяць не закінчився, а комунальний водоканал Кременчука розносить мешканцям "листи щастя" з погрозами відключити від водопостачання.

Ще й боргу немає, бо місяць не скінчився, а співробітники комунального підприємства "Кременчукводоканал" погрожують відключити воду за несплачені 66 гривень! Про те, що вчора отримала від водоканалу "лист щастя", повідомила наша колега Олега Ліпошко у соціальній мережі Фейсбук.

Звертаючись до міського голови Кременчука Віталія Малецького мерез соціальну мережу, журналістка написала: "Віталію Олексійовичу! Ви ж обіцяли, що не будети вимикати воду, газ та інші послуги.

А що ж роблять ваші підлеглі? За 66 грн. мені погрожують відключити воду. Не 600 грн., не 6 тисяч, а 66 грн. Це славнозвісний КП "Кременчукводоканал". Сьогодні ходили по квартирах і вручали такі "листи щастя". Ще місяць не минув, сьогодні лише 22 число. Навіть місячного боргу немає. Це що безпредєл почався? БЕЗПРЕДЄЛ!"

Олена Ліпошко також поширила офіційне попередження від КП "Кременчукводоканал", яке їй вручили з приводу можливого відключення води.

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0