Новини з 1996 року

Водний «цар Кременчука» та його пригоди. На «Кременчукводоканалі» шукають джерело інформації

Олександр Курилов 09 серпня 2017 11:42 795 0

Спеціальна й неформальна комісія представників адміністрації КП «Кременчукводоканал» посилить боротьбу з витоками інформації щодо існуючого зловживання керівництвом свого службового становища.

Як саме це планується зробити, яким способом – не уточнюється.

Це останнє повідомлення з комунального підприємства з розповіддю про те, як директор КП «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін з’їздив у місто Бердянськ, на Азовське море, аби трохи перепочити від нудних кременчуцьких комунальних буднів.

Загалом ініціатива директора – нормальна, на море можна їздити всім і це добре, але є одна прикрість.

Не всі їздять на відпочинок, використовуючи при цьому службовий транспорт (мікроавтобус підприємства), який ремонтують і заправляють пальним за рахунок плати громадян за питну воду та водовідведення.

І така делікатна подробиця стала відомою громадськості й зрозуміло, що після цього обличчя наших комунальних керівників (на це сподіваємося. – Авт.) почервоніло від сорому.

І зрозуміло чому, адже використовувати при річній зарплаті понад 120 тисяч гривень ще й службовий транспорт для задоволення власних потреб для пана Солодяшкіна  - не дуже добре.

Відомо, що цій темі на «Кременчукводоканалі» було присвячено окрему увагу й джерело витоків цієї інформації довго шукали, але, на щастя репортерів, – безуспішно.

Чому ніхто «водному царю» Кременчука не сказав, що користуватися службовим становищем – це поганий приклад для всіх, - на це запитання у комунальному підприємстві не відповідають.

Традиційного в таких випадках службового розслідування, про що можна дізнатися на сайті міськвиконкому, ніхто в мерії не проводить.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2829 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 98 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 280 0