Новини з 1996 року

Води вже дадуть й більше пасажирів у вагон пускатимуть. Вчора змінили правила перевезення в потягах

Олександр Курилов 04 липня 2020 11:40 1185 0

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко затвердив нові зміни під час перевезення пасажирів потягами. Відповідні зміни оприлюднені вчора.

Отже, як і раніше на залізничному вокзалі можна бути тільки в захисній масці й у самому вокзалі перебування пасажирів обмежується певною кількістю, то зміни все таки є вже в самих перевезеннях

Перша така – кількість пасажирів в потягах й така повинна відповідати кількості місць для сидіння. Тобто, в залізничному купе, чи електричці «Полтава-Кременчук»  число пасажирів розраховується за кількістю місць для сидіння, а не так як раніше - через одне. Приклад в цій справі дуже простий.

Ось мешканець Кременчука хоче поїхати до Львова. Раніше, у нас був прямий потяг, який тепер відібрали, тож їхати доведеться через Полтаву. Й в купе потягу, який їхатиме на Львів, буде 4 пасажири.

Чотири – бо в Полтавській області послаблення карантину. А от назад їхати доведеться в купе тільки двом пасажирам, бо у Львівській області карантин послаблено не так як в Полтавській, тобто будуть вільні місця й назад додому повернутися буде вже не так просто.

Щодо інших змін – то постанова головного санітарного лікаря дозволяє продаж води в потягах, але це мають бути пляшки й можна буде купити також печиво, звісно якщо воно буде в упаковці.

Каву і чай провідники по вагону не розноситимуть, бо карантин.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1817 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 840 0