Новини з 1996 року

Вода у Кременчуці містить сполуки, які можуть викликати онкологічні захворювання

Валерія Макряшина 23 січня 2018 11:34 1991 0

За результатами моніторингу ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області за минулий 2017 рік, близько 40% питної води з водопроводів має перевищення допустимого рівня вмісту хімічних речовин – фтору, заліза, кальцію більш ніж у 5-10 разів.

Внаслідок цього в людей, які постійно споживають таку воду, виникають різні захворювання, наприклад, жовчо-кам’яна, сечокам’яна хвороби тощо. 

У Кременчуці та Горішніх Плавнях при підготовці води до подачі в мережу утворюються небезпечні для організму людини сполуки, які в подальшому можуть бути причиною онкологічних захворювань.

Ситуацію прокоментував один із депутатів обласної ради: 

«Особливо небезпечною є ситуація з якістю питної води в сільській місцевості. Більшість селян воду беруть з колодязів, де прихована майже половина таблиці Менделєєва.

Наступна проблема – занітраченість води, яка потрапляє у водосховища через ґрунт. Зі слів спеціалістів, наслідки можуть бути летальними.

За відсутність обмежень на законодавчому рівні та покарання за використання хімічних засобів у сільському господарстві українці розраховуються своїм здоров’ям. Влада повинна припинити вбивати простих українців своєю бездіяльністю».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись