Новини з 1996 року

Вода на верхніх поверхах будинків буде на Різдво. Виручає гаряча вода, яку роблять холодною?

Олександр Курилов 04 січня 2017 17:29 959 0

Мешканців верхніх поверхів багатоповерхових будинків, зокрема на вулиці Київській та інших, як і раніше, очікують проблеми з перебоями у постачанні питної води.

Причина – не в громадянах, які за споживання води сплачують вчасно, але в розрахунках між КП «Кременчукводоканал» та ПАТ «Полтаваобленерго», які контролює міськвиконком.

Це питання представників ЗМІ до міського голови Віталія Малецького – як довго ще людям телефонувати на урядову гарячу лінію через відсутність питної води? До речі, громадяни знаходять тут вихід із ситуації, ціна якого, однак, жахлива.

Люди відкривають гарячу воду, яка коштує в рази більше, ніж холодна, й чекають, поки вони вичахне.

Пояснення міського голови Кременчука Віталія Малецького на це запитання – ситуація не зміниться через борги. КП «Кременчукводоканал» винен, як і раніше, обласним енергетикам 16 мільйонів гривень і змін на краще до лютого не передбачається.

У лютому ж, за загальними прогнозами, підвищиться вартість питної води і водовідведення у Кременчуці для мешканців. Через це, хоч вартість електроенергії буде знижена, самим енергетикам платитимуть більше.

Щодо нинішньої ситуації, то брати гарячу воду, яка коштує 62 гривні за куб, за показами лічильника,  й робити з неї холодну, яка коштує 5 гривень за куб, – такі дії мешканців, що вирішують своїми додатковими коштами проблеми міської влади, навряд чи є гарними.  

Однак іншого виходу у мешканців просто немає. Питання ж тут традиційне – хто компенсує громадянам зайві витрати грошей?

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2454 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3691 0