Новини з 1996 року

Водія міського комунального підприємства оштрафували за ДТП, внаслідок якого ледь не загинула жінка

Валерія Макряшина 15 квітня 2019 10:10 1321 0

Крюківський районний суд міста Кременчука розглянув справу щодо громадянина, працівника підприємства "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг", якого обвинувачують у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження потерпілій. 

Як повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 14 червня 2018 року, об 11:25, у місті Кременчуці обвинувачений, керуючи автомобілем «ГАЗ-САЗ 4509», рухаючись по вул. Небесної Сотні з боку вул. Театральної, виїхав на регульоване перехрестя з вул. Першотравневою при ввімкненому червоному сигналі світлофора, що забороняє йому рух, та скоїв наїзд на жінку-пішохода, яка переходила проїжджу частину по пішохідному переходу.

Таким чином чоловік порушив вимогу п. 8.7.3 «е», п. 8.10 ПДР України.

У результаті даної пригоди жінка отримала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою вину.

Представник потерпілої подав позов до представника підприємства «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» про відшкодування моральної шкоди, завданої злочином, у сумі 300000,00 грн. На судовому засіданні представник цивільного відповідача КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг»  позовну заяву не визнав у зв'язку з її необґрунтованістю. Він вказав, що цивільно-правова відповідальність підприємства застрахована, тому позов повинен бути пред'явлений до страхової компанії.

Отже, зважаючи на ступінь тяжкості та обставини кримінального правопорушення, його наслідки, враховуючи дані про особу обвинуваченого, ставлення обвинуваченого до вчиненого кримінального правопорушення, суд завважав, що для його виправлення та попередження вчинення ним нових злочинів йому має бути призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6 800 грн 00 коп. без позбавлення права керування транспортними засобами.

Також суд постановив стягнути з чоловіка витрати в кримінальному провадженні за проведення експертизи під час досудового розслідування в сумі 990 грн та кошти, витрачені на стаціонарне лікування потерпілої, - 21 070 грн 01 коп.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись