Новини з 1996 року

Водій «докарантинного» автобуса з Полтавщини заплатить 17 тисяч гривень штрафу. Бо мама не те сказала

Артем Кузьменко 20 листопад 2020 12:50 488 0

12 листопада у Великобагачанському районному суді Полтавської області розглянули матеріали, які надійшли з Василівського відділу поліції ГУ НП Запорізької області. До відповідальності притягують чоловіка, який народився в смт Велика Багачка і не має офіційного місця роботи. На нього виписали протокол за ст. 44-3 КУпАП (порушення карантину).

Відповідно до матеріалів справи, 18 серпня цього року, о 12:55, порушник їхав на трасі «Харків-Сімферополь» за кермом автобуса IVECO. У Василівці (місто Запорізької області) його зупинили поліцейські, які зайшли до салону та побачили, що всередині сидять 14 пасажирів без масок і респіраторів. А разом з ними й сам водій.

До суду прийшов водій, який не визнав своєї вини. Він пояснив, що дійсно того дня виконував нерегулярне перевезення людей з моря.

 

«Було дуже спекотно, тому, можливо, хтось із пасажирів і зняв маску, але він як водій стежив за обстановкою на дорозі, тому не міг контролювати, що роблять пасажири в салоні автобуса».

 

До того ж чоловік зазначив, що під час посадки всі пасажири були в масках, та й у автобусі є запасні індивідуальні засоби захисту та антисептики. Порушник вважав, що порушення, яке він вчинив, є малозначним, тому попросив його звільнити від адмінвідповідальності.

Під час судового засідання допитали свідка. Вона пояснила, що її син перевозив людей з моря, а коли автобус проїжджав пост поліції, маска на водієві була, але на підборідді. Жінка додала, що пасажири були без масок і вона зняла свою, оскільки в той момент розмовляла.

Мама водія сказала, що відсутність масок була пов’язана з погодними умовами, оскільки було дуже спекотно.

Виходить, що всі в салоні забули про карантин, ніби його й не було.

Тож як водій не намагався пом’якшити покарання, скоріш за все, саме слова мами показали і її ставлення, і ставлення її сина до обмежень. Тому суддя Яна Прасол виписала порушнику штраф (17 000 гривень) і зобов’язала сплатити судовий збір (420,40 гривень).

З повною версією постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.


Апеляційну скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського апеляційного суду через Великобагачанський районний суд.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 507 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 634 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1129 0