Новини з 1996 року

Водії та кондуктори в Кременчуці ігнорують масково-окулярний режим. Не хочуть виходити з карантину?

Артем Кузьменко 29 квітня 2020 11:15 398 0

Сьогодні, 29 квітня, в Кременчуці провели засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. На ньому доповідав Руслан Івашина, в обов’язки якого входить налагодження роботи міського громадського транспорту в умовах карантину.

Сьогодні на дорогах міста працюють 48 маршрутних таксі, 30 тролейбусів і 8 автобусів.

Окрім шаблонної інформації про те, що транспорт працює в “звичайному карантинному режимі”, Руслан Івашина вислухав скарги від кременчужан. Сьогодні містяни ще раз наголосили на тому, що водії приватного транспорту і персонал комунального ігнорують масково-окулярний режим.

Отже, щось не змінюється ніколи. У Кременчуці вже завтра буде 50 день карантину, а кондуктори спокійно приспускають маски на підборіддя, водії не надівають окуляри.

Начальнику управління транспорту запропонували самостійно почати перевіряти недотримання обмежень. Просто стати на одній із зупинок і заглядати в салони машин.

Управління транспорту не може налагодити роботу своїх підлеглих. Тож про який вихід з карантину може йти мова, якщо в головах деяких людей навіть немає поняття “карантин”? А ці люди ставлять під загрозу своє здоров’я та життя і так само — життя оточуючих, враховуючи, наскільки контактна робота працівників транспорту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1726 0