Новини з 1996 року

Водії міських маршруток та автобусів відмовляються перевозити учасників АТО

Андрій Михайленко 18 листопад 2015 19:24 1312 0

Про це сьогодні повідомили учасники бойових дій на Сході України Микола Кравченко та Лебеденко Андрій, які перебували в краєзнавчому музеї на уроках миру й патріотизму для школярів.

 

 

Обидва воїни відмітили, що з часу проведення нещодавніх "круглого столу" між міською владою й учасниками АТО та наради перевізників у виконкомі ситуація жодним чином на побутовому рівні не змінилася.

За умов пасивної позиції автоперевізників бійці самотужки відстоюють свої права, фіксуючи правопорушення та звертаючись до суду, викликаючи на місце правопорушення власників маршруток.

Як зазначає Микола Кравченко, алгоритм вирішення конкретно проблеми безкоштовного проїзду вояків у громадському транспорті вже є, одним із елементів чого є юридичне реагування на відмови маршрутників через листи та скарги до суду на перевізників.

Пан Лебеденко вказує, що існує позиція, згідно з якою, новій міській владі дається час, щоб та власноруч вирішила питання соціального захисту воїнів АТО. В разі відсутності результатів пан Лебеденко обіцяє проведення в присутності журналістів акції, яка матиме на меті привернути увагу громадськості до проблеми. В чому саме полягатиме акція, учасник АТО не конкретизував.

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТОЖиття КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 449 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1176 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 878 0