Новини з 1996 року

Внутрішній світ воїна-захисника через пензель, фарбу та папір. ФОТОрепотраж

Андрій Михайленко 22 серпня 2015 16:05 1732 0

Як ми вже повідомляли, вчора у Кременчуці представниками волонтерського проекту "Творча криївка" у  Міському Палаці культури було представлено малюнки, які виконано українськими бійцями, що брали участь у бойових діях на Сході України.

Оглядаючи малюнки воїнів, мимоволі ловиш себе на приказці, яку треба подати таким чином: "Покажи мені свій малюнок, а я скажу, що в тебе коїться в душі".

Як зазначає керівник проекту Віталіна Маслова, перед початком малювання воїнам лише даються підказки щодо самої художньої техніки, сам же  вибір теми роботи є виключно прерогативою фантазії  бійця. 

За словами пані Маслової, вказана художня ініціатива як засіб психологічної реабілітації розпочалась ще 2 березня 2014 року, коли стало зрозуміло, що учасники подій на Майдані потребують не тільки медичної допомоги, але й допомоги психологічної. З початком АТО учасниками проекту, окрім майданівців,  також стали військові. 

"129 військових уже  відвідали заняття художньої терапії",  - зазначає керівник проекту.

На питання щодо ефективності такого виду терапії пані Маслова відзначила випадки, коли бійці уникнули фармацевтичних препаратів, які б довелося вживати при дотриманні звичайного курсу психореабілітації. 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаПідтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись