Новини з 1996 року

Вночі у житловому кварталі лунали 4 постріли, відбувалась бійка та погоня. Кременчук кримінальний

Марина Баніт 30 червня 2018 10:09 1965 0

Як розповіли свідки події "Програмі Плюс", сьогодні вночі під їхніми вікнами лунали постріли. Це події, які розвивалися по вул. Європейській, у дворах будинків №№ 31, 27, 25, що розташовані буквою "Г".

Мешканці будинків почули серед ночі три гучні звуки, дуже схожі на постріли зброї. Звісно, більшість сусідів спали й нічого не чули.

Але небайдужі люди одразу викликали поліцію о 0 годин 53 хвилини. Поліцейські приїхали у вказаний район швидко, вони зателефонували заявнику на мобільний о 0:55, розпитали, що й до чого, об'їхали район, опитали таксиста та поїхали з місця події, так як не побачили нічого підозрілого.

І вже за кілька хвилин мешканці будинків мали змогу спостерігати продовження історії.

Після того, як поліцейські поїхали, знову пролунав на вулиці звук, схожий на постріл, - це четвертий. При цьому поліцію викликали повторно о 1:04, тобто всього через 9 хвилин, але зателефонували не на 102, а на мобільний тих самих патрульних. Поліцейські розповіли, що вже від'їхали, тому зараз повернуться і їхали, не кладучи трубку та розпитуючи, що відбувається. 

А в цей момент після звуку пострілу було чути, як один чоловік швидко кудись побіг від компанії вздовж будинку №31. Інший побіг за ним з погрозами і вимогами зупинитися. У тій компанії, що залишилася, важко було розгледіти кількість людей, але було чути, як плаче та кричить молода жінка. Можна було зрозуміти, що вона благає помилувати втікача, а, можливо, й себе. Але чоловіки, які були поруч із нею, казали їй, щоб вона не говорила. Вони щось нерозбірливо емоційно казали один одному. Всі були в гніві і лише пані ридала.

Далі ж утікача впіймав один фізично міцний хлопець і через увесь двір 31 та 27 будинків тягнув грубо за шкірку, хапаючи за голову та грубо штовхаючи назад. Далі всі разом з компанією і тією жінкою перемістилися до  будинку №25. Там уже було чути, як усі говорять, а чоловік кричав: "Відкривай, я сказав".

Що він вимагав відкривати - не зрозуміло, бо вночі не було видно, до чого вони підійшли і куди потім поділися. Можливо, там була автівка, в яку вони сіли й поїхали. А можливо, просто пішли з двору. Менш імовірно, але може бути, що вони зайшли в під'їзд.

Нагадаємо, що поліція після другого пострілу їхала, спілкуючись із заявником по телефону. Так, коли поліцейські заїхали у двір на місце події - пройшло кілька секунд, як уся ця компанія зникла. Загалом правоохоронці лишалися на зв'язку рівно 9 хвилин. Вони, вислухавши підказки, куди заїжджати, дісталися того місця, звідкіля пішли чи поїхали порушники порядку. Але вже нікого не побачили. Вони розпитали у хлопців, які сиділи біля сусіднього будинку, які підтвердили події, що відбувалися, але, за словами поліції, чомусь сказали, що минуло півгодини з моменту, як вони щось бачили підозріле. Насправді ж минуло максимум 1-2 хвилини.

Отже поліцейські знову не встигли хоча б оком побачити, що ж сталося насправді. Так вони повідомили, що їдуть з місця події, бо нічого не виявили.

Свідки події та заявники були дуже засмучені. Лишалося сподіватися, що все обійшлося і хлопця того не покалічили та лишили живим. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись