Новини з 1996 року

Власникам магазинів і супермаркетів Кременчука порадили "виділити час" на пенсіонерів

Валерія Макряшина 25 березня 2020 15:10 702 0

Нещодавно відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Комісія ТЕБ та НС, зокрема, рекомендувала районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування виділити час для обслуговування людей, що знаходяться в групі ризику (це пенсіонери, люди з онкологічними захворюваннями, захворюваннями імунної системи тощо) в продовольчих магазинах з 10:00 до 12:00 щоденно.

До речі, всеукраїнська мережа магазинів АТБ вже заявила, що обслуговуватиме пенсіонерів з 9:00 до 10:00 години щодня.

Тому пенсіонерам краще взагалі відмовитися від поїздок до продовольчих магазинів, а відвідувати лише ті, які поруч із ними. Ще більш оптимальний варіант, як пише видання "Полтавщина", взагалі залишитися вдома й попросити рідних купити необхідні продукти.

Про це говорить і така рекомендація: «організувати доставку продуктів, ліків і засобів гігієни для одиноких пенсіонерів та паліативних хворих».

Серед інших рекомендацій комісії ТЕБ та НС відзначимо ще кілька:

1) Спільно з працівниками Національної поліції виявляти осіб, які повернулися із-за кордону та ігнорують дотримання карантинного режиму й режиму самоізоляції, направляти таких осіб для проведення медичного обстеження та, в разі необхідності, до визначених місць проведення обсервації.

2) Визначити місця знищення (утилізації) контамінованого (забрудненого) майна, в тому числі одноразових костюмів, респіраторів, бахіл та інших засобів захисту, дезінфекцію яких неможливо провести.

3) Провести зустрічі з керівниками релігійних організацій щодо можливості проведення ними богослужінь та інших релігійних обрядів усіх видів лише в дистанційному варіанті.

 

Читайте також: Мережа супермаркетів у Кременчуці цілу годину обслуговуватиме тільки пенсіонерів

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 317 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 677 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 532 0