Новини з 1996 року

Власник кондитерської фабрики "підлатає" дорогу в передмісті Кременчука

Ксенія Омельченко 07 вересня 2018 13:00 1375 0

Мова йде про дорогу загального користування Градизьк-Погреби-Кременчук, яку планують відремонтувати до 10 жовтня 2018 року. 

Ремонт буде проводитись окремими ділянками та, згідно з Договором, продовжить експлуатацію дороги на 3-8 років.

За такий ремонт ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області"  заплатить ТОВ "ТРАНСРЕСУРСИ"  580,9 тис. грн.  З них 564, 2 тис. грн буде виділено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році, інші 16,6 тис. грн - з бюджету області. При цьому підрядник, тобто ТОВ "ТРАНСРЕСУРСИ", перед початком робіт отримає аванс у вигляді 169,2 тис. грн.

Це вже другий тендер пов'язаний з ремонтом доріг, який вигарає ТОВ "ТРАНСРЕСУРСИ".  Так, у середині серпня, компанія отримала 3,3 млн.грн на ремонт дороги "Кременчук-Манжелія". 

Цікаво, що ТОВ "ТРАНСРЕСУРСИ" працює лише рік та спеціалізується на будівництві не доріг, а залізниць і метрополітену. Хоча серед виконаних компанією робіт - і капремонт покрівлі лікарні на вул. Богаєвського, і ремонт кабінетів сільради, і навіть дитсадочка.

Власником цієї "універсальної" компанії, за інформацією opendatabot, є кременчужанин Ігор Білобров.  Він також є власником ще двох двох місцевих компаній - "ВКФ "СУВОРОВ" та "ЕКО ЛАСОЩІ",  які спеціалізуються на виготовленні солодощів. 
  

Власником усіх трьох компаній Ігор Білобров став у вересні-жовтні минулого року. До цього, судячи з інформації з відкритих джерел, він працював адвокатом у селищі Піщане.
 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 850 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1279 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1735 0