Новини з 1996 року

Власівка може стати частиною Кременчуцького району

Артем Кузьменко 15 грудня 2019 09:20 541 0

Про це говорили на засіданні облради Полтавщини.

У Полтавській обласній раді відбулося засідання комісії з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Серед всіх питань, які розглядали на комісії, можна виокремити одне, яке стосується Кременчуцького району. Це питання про приєднання до нього смт Власівка.

На засідання комісії приїхав Власівський селищний голова Світловодська Кіровоградської області Анатолій Бабаченко. Власівка – єдина територія Кіровоградської області, яка розташована на лівому березі Дніпра. До 1963 року село входило до меж Полтавщини.

“З Кіровоградською областю у нас межує тільки 400 м, решта – з Кременчуцьким районом. Нинішня адміністративна реформа для нас неможлива, оскільки нам немає з ким об’єднуватися. Територія бюджетоутворююча для Кіровоградщини, самодостатня, але ми клопочемося, щоб нас приєднали до Полтавщини. До Світловодська від нас 14 км, а до Кременчука — 10. Проводили навіть референдум у 1998 році про те, щоб повернутися до Полтавщини, і більше 90% висловилося “за”, але тоді наші побажання не врахували” – цитує Анатолія Бабаченка видання “Новини Полтавщини”.

Комісія підтримала проєкт рішення Облради про включення смт Власівки Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області, хоча й визнала, що законодавчих підстав для цього немає.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1004 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2004 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2620 0