Новини з 1996 року

Влада та олігархи постачають онкохворих до лікарні. Кременчужани вимагають видати їм протигази

Марина Баніт 18 липня 2017 10:21 3094 0

- Будь ласка, зробіть що-небудь! Ви ж кореспонденти! - звернулися прямо зранку до "Програми Плюс" мешканці міста пенсійного віку. - Невже вони там у владі зовсім совість продали? Ми ось на світанку вийшли на вулицю, бо не спали всю ніч. І попередні пару діб те саме. В атмосфері не просто смердить, але все наповнене якоюсь отрутою. Горло та ніс набрякли, шкіра суха, кашель увесь час мучить. Невже та влада вже настільки гнила, що людей труять, а вони нічого не роблять? Може, їм хтось заплатив за бездіяльність?

Ми задихаємося, але ми ж не молоді вже… А що з дітьми буде? Що ж ці кляті олігархи роблять? Ще хочуть той ГОК побудувати!!! – просто захлиналися від емоцій люди.

На це кореспонденти пояснили, що ми теж люди і нам теж смердить.

Майже усі ЗМІ, окрім проплачених нині діючою владою, повідомляють про численні скарги населення на сморід. Влада робить вигляд, що шукає забруднювачів.

Місцева лабораторія танцює під дудку забруднюючих підприємств: якщо не дуже скаржаться люди на гарячу лінію, то трохи знайдуть викидів у повітрі. Якщо трохи більше поскаржаться, то трохи більше намалюють перевищення викидів. Але  результат, як у приказці: «я не я і хата не моя». Немає винуватого у тому, що людей труять отрутою.

Кременчужани з болем у сердці вже ширять пости:

 

А тем временем в г. Кременчуге под управлением мера Виталий Малецкий, который день травят народ. Заводы города плевать хотели на все и делают выбросы фенола, а мы дышим. И не только фенола, а и еще какой-то гадости, ибо дышать невозможно, и мы сидим летом с закрытыми окнами. На улицу выходить - себе во вред делать. Служба Допомоги Мера Кременчужанам только фиксирует жалобы, а на утро в СМИ говорят: "Вонь была, но все в норме". Как может быть в норме, если дышать нечем? 
Импотентная власть! Взяточники. Слов нет. Тюрьма по вас плачет!!

 

  Сам міський голова зайняв чудову позицію – «розберемося»! І розбираються вони бідолашні вже котрий рік! І, за даними інших лабораторій, не розібратися в цьому може лише дурень (вибачте, якщо когось образили).

 Перевищення очевидні та навіть відчутні кожному. Але Віталій Малецький і його команда з якоїсь невідомої причини відмовляються довести питання до логічного вирішення. А про причини цієї байдужості кожен уже розмірковує в міру своєї логіки.

Читайте також: Як на жахливих онкологічних показниках Кременчука робити рекламу? Мер та губернатор показали приклад

До речі, скарг міського голови на сморід у повітрі не було помічено. При цьому депутати Тетяна Сідерка, Оксана Піддубна, Денис Терещенко, Павленко Ганна, Роженко Олександр (та інші) скаржилися під час депутатських комісій на сморід. Дехто з них навіть самостійно телефонував на гарячу лінію Служби допомоги меру 1563.  

Щодо вартості таких штучно пролонгованих «розборок», то з кожним роком життя у такій атмосфері кременчужани все більше хворітимуть від алергії та респіраторних захворювань до онкологічних. А народні депутати все частіше урочисто перерізатимуть стрічку на відкритті онкологічних відділень, хоспісів, лікарень. Ох і бізнес у них піде! Вони ж тут наживаються, а самі для себе та своїх дітей готують місця проживання більш безпечні.

Читайте також: Гірше, ніж ми уявляємо. У мерії взялися за допомогу онкологічним хворим з хіміотерапією

"Програма Плюс" писала раніше про те, що влада прийняла «Програму заходів (дій)  з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин у місті Кременчуці». Насправді ж ця програма є нічим іншим, ніж окозамилюванням та спробою закрити рота активістам і громадськості. Насправді з кожним днем стає не краще, а гірше, а влада бездіє, поки олігархи гроші гребуть лопатами за рахунок нашого з вами здоров’я.

А істина в тому, що чиновники, олігархи, поліцейські, прокурори, екологи, науковці, журналісти, діти, дорослі, старі – усі не минуть лікування в онкологічному відділенні, якщо мовчатимуть. Скільки б не коштувало мовчання – лікування буде дорожчим.

Читайте також: Кременчужан атакують онкологічні хвороби. Медики випадково розкрили таємну статистику

Ну а якщо суто по справі, то кременчужани вимагають закупити для них з бюджету протигази та скафандри! Бо поки сліпа, німа, глуха влада «розбереться» з тим, хто труїть кременчужан, треба якось жити. Тож люди хоча б зможуть виспатися у захисному спецодязі, а згодом будуть ходити на роботу, коли власники підприємств зовсім втратять будь-яку совість та будуть робити викиди вдень. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0