Новини з 1996 року

Вкладникам збанкрутілого "Дельта-банку" подовжили виплати до квітня

Юлія Билина 25 лютого 2016 13:52 675 0

Фонд гарантування вкладів благає людей забрати свої гроші.

Фонд гарантування просить вкладників «Дельта Банку» звернутися до банків-агентів для отримання гарантованої суми. Про це сказано в офіційному повідомленні прес-служби фонду.

Незважаючи на те, що переважна більшість колишніх вкладників збанкрутілого банку уже забрала свої кошти, в країні ще лишилося 317 тисяч чоловік, що  не звернулися по відшкодування.

Тож фонд вирішив подовжити виплати до 4 квітня 2016 року включно й просить усіх зацікавлених осіб звернутися з паспортом та ідентифікаційним номером до установ банків-агентів, що повертають вклади. Як відомо, в Кременчуці й загалом на Полтавщині таким банком є «Укрексімбанк».

Спадкоємцям, рідні яких померли, так і не дочекавшись повернення вкладів, фонд радить подавати індивідуальні звернення виключно для виплати коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину.

У цьому випадку до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорта й документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Після здійснення переказу (за результатом розгляду індивідуального звернення спадкоємця) заявникам обіцяють направити лист-повідомлення.

 

 

Теги: Життя КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 171 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 461 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1569 0