Новини з 1996 року

Вказівка мера – як закон. Або чому кременчуцька поліція втрачає авторитет у мешканців міста?

Олександр Курилов 10 липня 2016 11:36 1624 0

Кременчуцькі поліцейські – молоді хлопці та дівчата, на яких покладалися величезні надії, зокрема на відновлення в нашому місті законності та справедливості, втрачають свій авторитет.

Сама втрата того, на що громадяни сподівалися, але сподівання виявилися марними, відбувається досить швидко.

Про такий процес, який можна спостерігати на наших вулицях, пише в соціальних мережах громадська активістка і кременчуцька блогер – учениця однієї з міських шкіл Олександра Гаєвська.

"Сьогодні я вкотре впевнилась, що наша влада робить усе можливе й неможливе задля того, аби забезпечити українцям якомога жорсткіші умови виживання.

Ситуація склалася на ринку, біля вагонобудівного заводу. Літні жінки, пенсіонерки, продавали вирощені власноруч овочі й фрукти: огірки, сливи і т.ін. Товару десь гривень на 20-40, не більше.

Та я стала свідком досить цікавої картини: під`їжджають працівники Нової поліції і просять "згортати бізнес" і йти додому. Я все розумію, що люди продають не у призначеному місці і правоохоронні органи виконують свою роботу!

АЛЕ! Ніхто не спитав: "Бабусю, а чи є у вас гроші, аби заплатити за місце у ринковому павільйоні?" Чи пенсіонери від хорошого життя йдуть продавати деінде? На роботу влаштуватись нема як (працюючих пенсіонерів обкладають податком), 1200, а кому повезе - 1500 гривень пенсії ледь вистачає на їжу, не кажучи вже про одяг і оплату компослуг.

Звинувачувати поліцію? Так у нас є Президент, котрий керує державою і не в змозі забезпечити людям гідний рівень життя, зате рейтинги по мільйонах у "Форбс" ростуть! Хіба ж так можна?

Про пенсійний вік я взагалі мовчу... дехто не доживає до тієї копійчаної пенсії через "європейські умови роботи". Отак і виходить: одні мають 20 гривень у день, й то звідусіль виганяють, а інші мільйонами гребуть, ще й відсотки з тих 20 гривень вимагають! Ганьба! У такі моменти особливо хочеться починати шини палити...» - зазначає Олександра.

Про що слід додати – поліцейські переслідують кременчужанок похилого віку не лише біля ПАТ «КВБЗ». Таке переслідування громадян новою поліцією відбувається у місті скрізь - на виконання вказівки міського голови Малецького.

У підсумку ж таких дій кременчуцька поліція (керівник Вадим Могила), яка переслідує торговців,  допомагає місцевим власникам монопольної мережі продуктових магазинів підтримувати завищену вартість продуктів харчування, які реалізуються населенню. Щодо висновків – то вони вже у чеках на покупку, які видають у міських магазинах.   

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0