Новини з 1996 року

Вже у квітні українці отримають субсидії готівкою

Валерія Макряшина 09 лютого 2018 11:40 2082 0

Міністерство фінансів підготувалося до нового механізму монетизації субсидій. Уже з 1 квітня українці матимуть банківські рахунки, з яких зможуть зняти кошти, передбачені для розрахунку за квартирну плату.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну. 

У Міністерстві фінансів України також попередили, що процес підготовки системних змін до постанови № 256 Кабміну про монетизацію пільг і субсидій по оплаті за житлово-комунальні послуги вже завершено.

Це означає, що після прийняття відповідної постанови кошти українців-отримувачів субсидії, передбачені для оплати квитанції ЖКГ, перераховуватимуться на їх особистий рахунок у банку. Тобто зняти ці гроші українські споживачі комунальних послуг зможуть у відповідній банківській установі або ж у відділенні "Укрпошти". Після цього вони самостійно сплачуватимуть рахунки за утримання будинків, прибудинкових територій, управління багатоквартирним будинком, вивезення сміття та рідких нечистот.

Ця функція стане доступною з 1 квітня поточного року.

Нагадаємо, у січні поточного року співвласники багатоквартирних будинків закликали уряд провести монетизацію субсидій на оплату послуг ЖКГ. Вони також закликали ввести відшкодування заборгованості бюджету за пільгами та субсидіями за попередні періоди. У Мінфіні зазначили, що казначейство вже перерахувало 9 043,1 млн грн для погашення кредиторської заборгованості.

"Зокрема на рахунки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків/житлово-будівельні кооперативи (ОСББ/ЖБК) в банках перераховано 325,6 млн гривень. На даний час 50% коштів ОСББ/ЖБК вже отримали на свої рахунки в банках", – відзначили в Мінфіні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 418 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 600 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 644 0