Новини з 1996 року

Вже скоро в Кременчуці відкриється виставка на підтримку військовополонених моряків

Валерія Макряшина 16 квітня 2019 09:55 430 0

22 квітня 2019 року, о 14:00, у Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Соборна, 12/16) відбудеться відкриття виставки “Повернення до Дому” на підтримку військовополонених моряків. 

Виставка діятиме до 29 квітня 2019 року.

На виставці будуть представлені 24 картини та інші твори мистецтва, створені митцями з усіх областей України для підтримки 24 полонених українських моряків, повідомляє прес-служба мерії. 

Більш як два місяці митці писали картини в подарунок і на підтримку наших хлопців, які зараз є військовополоненими в Росії.

За приклад взяли картину Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», написану в перші дні полону наших моряків.

Художники зробили «копію», але у своєму стилі та зі своїми емоціями. Картини подарують хлопцям після звільнення. Картини мандруватимуть містами України, поки полонені українські моряки не повернуться додому.

Крім того, будь-хто може придбати листівку з репродукцією картин і написати листа комусь із полонених (зробити це можна в читальній залі дитячої бібліотеки з 9:00 до 19:00).

Усі кошти, виручені від продажу листівок, будуть надіслані на підтримку військовополонених моряків, які перебувають у Росії.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3842 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 191 0