Новини з 1996 року

Вже скоро? Мер Малецький поїде на службовому авто в торговий центр нардепа Шаповалова в Шостку

Олександр Курилов 11 липня 2019 16:20 551 0

У липні 2019 року всі вищі чиновники нашого міськвиконкому зможуть використовувати свій службовий транспорт за діючою формулою безліміту.

Це означає, що мер Кременчука Віталій Малецький та його вісім заступників можуть, як завжди, традиційно їхати на роботу службовими авто та користуватися  ними для поїздок на обід, на дачу, в магазин і не використувати для таких потреб власні автомобілі, щоб їх не заправляти та зайвий раз не ремонтувати.

Це - повідомлення Антикорупційного монітору про закупівлі в липні 2019 року міськвиконкомом Кременчука пального для потреб міського голови та його заступників.

Таке пальне купувалося на конкурсі, але вибрано найдорожче  з усього - 16000 літрів.

Тож закуплено дизельного пального - 999 л, бензину А-92 - 1500 л, бензину А-95 – 13500 літрів.

Усе це купувалося на тендері й куплено за найдорожчою ціною -  469 311 гривень. Чому за найдорожчою – теж пояснення оприлюднили.

Зокрема, приватне підприємство «Окко контракт» справді пропонувало ціну набагато меншу. Однак від його пропозиції відмовилися, бо в цього підприємства в Луганській області є лише одна заправна станція.

І зрозуміло, що кременчуцьким чиновникам при їх відрядженні в окупований Луганськ таке не зовсім підходить.

Те ж саме стосується іншої фірми  - «Кондор логістік». У цих постачальників заправні станції є. Але.

У Сумській області, куди наші градоначальники їздять дуже часто, – така заправна станція в цього підприємства всього одна. Тому й відмова дешевшій пропозиції.

Зрозуміло, що тут постає одне запитання  і воно таке.

Ось поїхав наш мер Віталій Малецький у відрядження в село Сумської області або він поїхав купити ковбаси в торговий центр нашого нардепа Шаповалова, розташований на тій же Сумщині, в місті Шостка, а заправки там і нема. І що в цьому випадку Віталію Малецькому робити?

У «Програми плюс» немає відповіді на це запитання, як і на інше -  а що саме очільники нашого міста роблять у Сумській та Луганській областях, що вони там загубили і що вони там шукають?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 261 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 439 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 648 0