Новини з 1996 року

Визначено найуспішніші громади області: Кременчук на третьому місці

Валерія Макряшина 18 серпня 2017 10:43 720 0

Як повідомляється на сторінці Горішньоплавнівської ради у Facebook, Полтавською обласною державною адміністрацією проведено оцінку результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст в області і з них визначено найуспішніші.

Загальне місце визначалося після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності, такими як: «Економічна ефективність»,«Інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна діяльність», «Фінансова самодостатність», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство», «Захист прав дитини».

Перше загальне місце за результатами січня-червня 2017 року серед міст обласного значення та міста Полтави посіло місто Горішні Плавні. Наш Кременчук зайняв почесне третє місце.

Такий вагомий показник як середньомісячна заробітна плата працівників у Горішніх Плавнів за І квартал 2017 року склала 7 861 грн. У м. Полтаві середня заробітна плата становить 6 088 грн., у м. Кременчуці – 5 912 грн., у м. Миргороді – 4 863 грн., у м. Лубни – 4 643 грн., у м. Гадячі – 4 853 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 158 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 313 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 666 0