Новини з 1996 року

Вийшов з відпустки й підвищив вартість проїзду у маршрутках до 5 грн. Мер Кременчука Малецький

Олександр Курилов 03 травня 2017 11:30 1831 0

Кременчуцькі чиновники підвищили вартість проїзду в маршрутних таксі нашого міста до 5 гривень. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому, яке вів міський голова Віталій Малецький, що сьогодні повернувся до роботи після відпочинку

Для того, аби рішення було прийнято, на саме засідання прийшли директори маршрутів, аби на телекамери розповісти про те, як їм сьогодні важко.

Про те, що самим кременчужанам, які користуються маршрутками, – теж нелегко, ніхто на засіданні міськвиконкому не згадав. Інше питання, яке зависло у повітрі, – це вартість проїзду в Полтаві, яку перевізники зменшили до трьох гривень.

Тож чому міський голова Кременчука не пішов за цим прикладом і хоча б втілив у життя досвід з цього приводу мера Конотопа або Черкас  – Віталій Малецький не пояснив.

Про що слід додати – про дату підвищення вартості проїзду в наших маршрутках. Це станеться після оприлюднення рішення міськвиконкому про подорожчання в комунальній газеті - з 11 травня.

"Люди тікають працювати в Польщу. Ми робимо це неохоче, але робимо", - така заява мера Малецького, який заявив, що парк маршрутних таксі після цього рішення буде оновлюватися.

Обіцянка з цього приводу від Юрія Киреєва – перевізника за маршрутом №9 – перевізники замінять сидіння на більш людські й не розірвані, аби не було скарг пасажирів.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1563 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1642 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1561 0