Новини з 1996 року

Виявлено 45 суб’єктів господарювання, які не оформлювали найманих працівників

Марина Баніт 20 вересня 2017 10:13 654 0

У Кременчуці продовжують свою роботу перевіряючі. Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ Головного управління та ДФС у Полтавській області.

Податківці в складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, обстежують виробничі, торгові приміщення. Так серед обстежених 708 юридичних та фізичних осіб виявлено 226 найманих працівників, з  якими не було укладено трудові відносини.

Як повідомляє сайт міськвиконкому, «за результатами проведеної роз’яснювальної роботи щодо легалізації трудових відносин, важливості виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму та забезпечення своєчасного й повного перерахування платежів до бюджету та попереджень про можливі наслідки ігнорування норм законодавства роботодавцями укладено 168 трудових угод з найманими працівниками та ще 15 осіб здійснили реєстрацію підприємницької діяльності».

Підсумками проведеної роботи  податківці назвали  додаткове надходження до бюджету: податку на доходи фізичних осіб – 96,8 тис. грн., єдиного соціального внеску  - 118,3тис. грн., військового збору – 8,1 тис. грн., єдиного податку з фізичних - 9,9 тис. грн.

Також повідомляється про долю деяких підприємців. До Управління Держпраці в Полтавській області спрямовано матеріали щодо 45 суб’єктів  господарювання, які добровільно не оформили трудові відносини з найманими працівниками.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0