Новини з 1996 року

Вивозять листя й оглядають міст. У КРЕМЕНЧУЦІ 23 ЖОВТНЯ ЧЕКАЮТЬ НА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

Олександр Курилов 13 жовтня 2015 15:31 1023 0

Кременчуцькі чиновники з сьогоднішнього дня розпочали підготовку до майбутнього візиту в наше  місто Президента України Петра Порошенка. Тож по всьому місту літають великі затентовані «КрАЗи» - вивозять сухе листя, а найвищі чиновники мерії – перший віце-мер Віктор Калашник та заступник мера Сергій Ярош оглядають дороги. Оглядають, зокрема, ями на Крюківському мосту й, власне, самі ями на дорогах, якими проїде перша особа держави.

Офіційний план перебування у Кременчуці Петра Порошенка ще не оприлюднено, однак уже сьогодні можна його скласти. З огляду на наших комунальників, які все вичищають, мова піде про нараду у міськвиконкомі й зрозуміло, що на міст наші чиновники поїхали не просто так.

Вочевидь, у планах Петра Порошенка – побувати на ПАТ «КВБЗ» й зустрітися зі своєю довіреною особою, керівником підприємства Володимиром Приходьком.  Доїхати з мерії на ПАТ "КВБЗ" можна або через Світловодськ, або через наш міст, де ям менше.

А от чи буде зустріч Президента України з простими людьми – ветеранами, які отримують невеликі пенсії, чи кременчужанами, які втратили роботу й перебувають на обліку в Центрі зайнятості, – хто знає.

Теги: Політика КременчукаПолітика в УкраїніМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 559 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 452 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 506 0