Новини з 1996 року

Вишиваємо щастя своїми руками

pplus 27 березня 2020 07:50 106 0

З давніх часів вишивку використовували не тільки для прикрашання одягу, але й створювали з її допомогою сильні обереги, а також залучали удачу, любов і матеріальне благополуччя.

Вишивання - на кшталт медитації, коли думки й почуття можна направити в потрібне русло й створити сильний захист, спираючись на внутрішню енергетику. Вишити щастя для себе і своїх близьких може кожен, для цього потрібні лише нитка, голка, натхнення і щире бажання залучити в життя необхідні блага. Візерунки можна створювати самостійно або використовувати трафарети. Експерти рекомендують вибирати лише ті, які знаходять відгук у душі і які дійсно хочеться втілити на тканині. Вишивати можна як на окремому клаптику тканини, так і на своєму одязі.

Вишивка для залучення грошей

Залучити гроші допоможе вишивка золотими й срібними нитками. Для візерунка підійдуть зображення, пов'язані з грішми, чи з тим, на що вам не вистачає засобів.

Для того, щоб залучити грошову енергетику, вишивають:

грошові знаки;

золотих рибок;

коропів;

грошове дерево;

жабу з монетою в роті;

скарбничку;

підкову;

коня.

Вишивка із зображенням довгоочікуваної покупки, зроблена на окремому клаптику, допоможе залучити бажане, якщо під час вишивання вкласти в малюнок свою енергію і віру в те, що все справді вийде. Малюнок можна вибрати будь-який: машину, будинок, зображення квартири. Головне, щоб мрія була реальною і здійсненною.

Вишиваємо удачу своїми руками

Залучити в життя удачу можна також за допомогою вишивки. Тут потрібно визначитися з тим, що саме зробить вас щасливими. Найбільш простим візерунком буде зображення чотирилистої конюшини, вишитої зеленими нитками. Цей візерунок приверне удачу й не дасть оступитися. Успіх приверне і вишивка, що зображає вітрильник, — вона також приверне матеріальне благополуччя.

Успіх у справах приверне вишивка, що зображає:

сходи;

орла в польоті;

бамбукові стебла.

Залучити удачу й щастя допоможуть такі картини:

млин;

веселка;

єдиноріг;

дракон;

кошик;

ластівки.

Залучення коханняи

Кохання — прекрасне почуття.

Тим, хто ще не зустрів свою половинку, для її залучення можна вишити такі візерунки:

парні візерунки (качок, голубів, людей, що тримаються за руки, тощо);

маки і півонії;

губи;

сердечка.

Прискорити весілля й народження довгоочікуваного потомства допоможуть зображення обручок, янголят, лелек на гнізді.

Вишивку можна оформити як картину і повісити її в будинку, щоб не було в ньому місця негараздам і бідам. Картини, виконані з душею і любов'ю, прикрасять інтер'єр будь-якого приміщення, а також стануть відмінним подарунком для близьких і друзів. З найдавніших часів вишивки робили на всі випадки життя, захищали ними себе і сім'ю від пристріту й псування, залучали в життя щастя і благополуччя. Яскраві візерунки можуть бути абстрактними — по-справжньому важливі лише почуття, з якими робиться вишивка.

Тим, хто тільки починає вивчати ази вишивки, не потрібно здійснювати подвигів і починати складні картини. Досить схематичного зображення хрестиком, яке можна носити з собою як талісман, що залучає матеріальні блага. Важливий сам настрій, з яким була зроблена вишивка, і віра в те, що щастя не пройде повз.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 446 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 663 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 686 0