Новини з 1996 року

Вирвав обіцянку. Депутати міськради пообіцяли розглянути нагородження наших олімпійців в жовтні

Олександр Курилов 19 вересня 2016 16:19 709 0

Депутати Кременчуцької міської ради розглянуть питання про нагородження кременчужан-учасників Паралімпіади, яка відбулася в Ріо, у жовтні.

Відповідну обіцянку у відповідь на запитання репортера «Програми плюс» оприлюднив представник земельної комісії міськради Олександр Роженко.

З того, що просив репортер, – винести це питання на розгляд вересневої сесії міськради, аби відзначити наших спортсменів на належному рівні – все-таки не кожен день кременчужани виборюють золоті медалі.

Натомість пояснення від депутата міськради – до цього питання слід ретельно підготуватися й зрозуміло, що слід визначитися з нагородами…

Поки що серед цих пропозицій є лише думка мера Кременчука про сплату першого внеску кредиту на житло одному з учасників Олімпіади в Ріо й встановлення стипендій, аби можна було хоч якось погасити недешевий кредит.  

Щодо кременчужан, то думка тут одна – переможців слід вшанувати не грамотами, як це у нас відбувається, й не службовими кімнатами безпосередньо в самій пожежній частині, ордери на які сьогодні видав пожежним міський голова.
Натомість мова йде про присвоєння почесних звань і вирішення наболілих питань, зокрема квартирних.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1272 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2271 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2885 0