Новини з 1996 року

Винних в отруєнні учнів у ЗОШ №6 не буде. На навчання – у понеділок. Висновки

Олександр Курилов 22 лютого 2018 17:00 414 0

Ніхто з відповідальних осіб, а тим більше директор Кременчуцької загальноосвітньої школи №6 Олена Шаповал, не буде визнаний винуватцем того, що минулого тижня  сталося в цьому навчальному закладі, де дітей масово вразив гастроентероколіт.

Причому настільки вразив, що половина дітей не прийшли на уроки, через що в навчальному закладі було оголошено карантин.

Це засідання наших чиновників у міськвиконкомі й про гастроентероколіт «Програма плюс» уже написала.

А нині завершальна частина.

Вона ж така – карантин у цьому навчальному закладі припиняється й наступного понеділка діти мають прийти в школу.

Щодо винних, а хтось уже все-таки не догледів за тим, що сталося, то таких не буде.

Чому не буде? Бо з того, що оприлюднювалося на нараді, пролунало дві речі.

Перша - від заступника міського голови Ольги Усанової, що «гастроентероколіт – це хвороба брудних рук і, можливо, діти облизували одне одного».

А друге – це виступ перед учасниками комісії директора школи Олени Шаповал, коли жінка взялася розповідати, що окремі батьки не дають дітям грошей і не годують їх до 2-ї години дня.

Далі ж просто було зачитане офіційне рішення, в якому взагалі про пошук винуватців, аби не допустити такого знову, нічого не говориться.

Звідси й висновки – у школі №6, де директор Олена Шаповал і це вже друге масове отруєння дітей (перше – діти отруїлися сосисками), нічого не зміниться.

Чому? Бо директору школи офіційно не сказали, що причина - в його бездіяльності. Не сказали, що перед кожним робочим днем у кухарів шкільна медсестра повинна вимірювати температуру й дивитися на язик та запитати про самопочуття.

Якщо немає медичної сестри, то це може робити і сам директор. І висновок тільки один – комісія засідала, аби можна було поставити відмітку на папері.

От тільки життя ставить відмітки інші, й не на дорослих, які опікуються дітьми, але на самих дітях через байдужість  цих дорослих.

Цього разу ставить відмітки саме через байдужість чиновників нашого міськвиконкому.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись