Новини з 1996 року

Виконком утеплився новими пластиковими вікнами. Тепер утеплятимуться новою котельною за 2 мільйона грн.

Олександр Курилов 19 жовтня 2015 14:46 651 0

Чиновники міського виконавчого комітету сьогодні завершили оновлення вікон у своїх кабінетах та їх заміну на сучасні склопакети. Відповідно, у самій мерії, де сьогодні увімкнули опалення, теж потеплішало.

Про те, що раніше у кабінетах наших градоначальників було холодно й усі  грілися кондиціонерами, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

За оприлюдненою інформацією, всього у мерії цієї осені вдалося замінити 38 великих вікон на нові склопакети й тепер наші чиновники за будь-якої погоди не замерзнуть. Сьогодні, до речі, – будівельники замінили останні з 38-и.

Про що варто додати – заміна вікон у кабінетах - це ще не повне утеплення. Повне має відбутися до кінця цього року, коли у дворі мерії буде встановлено нову газову котельню вартістю 2 мільйони гривень і купівля якої профінансована за рахунок кременчужан-платників податків.

Загалом, як автора,  утеплення - це справа добра. Тим більше утеплення владної споруди.

Однак за 50 метрів від міськвиконкому розташовані два дошкільні заклади з величезними дерев’яними вікнами, рамам яких ніяк не менше п’ятдесяти років.

І таких дошкільних закладів у Кременчуці – 47. Тож, звісно, було б непогано там теж поміняти вікна на склопакети. Однак коли це станеться – важко сказати.

З того, що відбувається сьогодні у місті,  наші чиновники - віце-мер з питань культури Віталій Малецький та його начальник – перший віце-мер Віктор Калашник будують сьогодні в парку «Придніпровський» рекордний фонтан.

А фонтаном, хоч і рекордним за розмірами, вікна в закладах міської освіти від протягів ніяк не затулити.  

Теги: Економіка КременчукаЕнергозбереження

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись