Новини з 1996 року

Виконком має сплатити Браташу 20 тис. гривень та поновити на посаді начальника юруправління

Андрій Михайленко 22 березня 2016 15:27 790 0

Це випливає зі змісту рішення нині покійного судді Автозаводського райсуду Віталія Зємцова від 20 жовтня 2015 року, яке залишено в силі рішенням Харківського апеляційного адміністративного суду.

За тим, що відомо, в мерії заздалегідь передбачили в бюджеті на 2016 рік кошти в сумі 20 тис. гривень для  виплати Юрію Браташу середнього заробітку за час його вимушеного прогулу з моменту звільнення по день фактичного поновлення на роботі.

Нагадаємо, 7 липня 2015 року міська рада попереднього скликання визнала роботу очолюваного Браташем юруправління незадовільною та зобов'язала тодішнього секретаря міськради Василя Івка звільнити чиновника з займаної посади.

На виконання даного рішення міськради було видано розпорядження виконавчого комітету міської ради № 134-К від 13.07.2015 року "Про розірвання трудових відносин з Браташем Ю.П." (на офіційному сайті мерії відсутнє, чим порушено вимоги статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації").

Здавалося б, Браташу ще 22 грудня минулого року, маючи на руках вказані рішення судів, можна було йти до виконкому та поновлюватись на займаній посаді, але одна деталь могла завадити чиновнику це зробити. Деталь може полягати у відсутності в рішенні Автозаводського суду інформації про те, коли саме рішення набуває чинності.

Це може пояснити сьогоднішній розгляд суддею Автозаводського райсуду Жанною Кривич адміністративної справи за позовом Браташа. Зміст рішення, яке сьогодні мала прийняти суддя, працівники суду не повідомляють.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 266 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 367 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 506 0