Новини з 1996 року

Вихованців Кременчуцької виховної колонії вчили допомагати іншим. ФОТО

Валерія Макряшина 18 вересня 2018 11:45 582 0

Вчора, 17 вересня, з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели тренінгові вправи в рамках Курсів з розвитку соціальних і життєвих навичок «Допомога іншим з їхніми особистими проблемами».

На початку заняття учасники з вихователями визначили соціальні чи особисті проблеми, з якими вони зіштовхуються у своєму житті або в житті близьких їм людей та друзів.

Були розглянуті такі поняття як «життєва криза», «проблема», «складні життєві обставини», «пошук рішення». Також подискутували над причинами їх виникнення.

Юнакам запропонували вирішити 4 проблеми, зокрема: проблеми з дітьми-правопорушниками, насилля в родині, невдалий шлюб і проблеми з родичами похилого віку.

У робочих групах хлопці намагалися знайти конструктивні рішення зазначених проблем та свою безпосередню участь. Надали поради один одному. Методом рольової гри розіграли зазначені ситуації.

«Під час  заняття підлітки дійшли висновку, що вміння дати гарну слушну пораду родичу, другу або знайомому може вчасно відвести від лиха та страждань», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3002 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3476 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3921 0